Po nákupu

Firemní management / Controlling

Definovat cíle, řídit procesy Jako vlastník firmy, můžete definovat obchodní cíle a navrhnout procesy řízení. Cotrolling shromažďuje a zkoumá údaje nezbytné pro analýzu, porovnává předpoklady plánu s dosaženými hodnotami. Výsledkem jsou doporučení s cílem dosažení plánovaných hodnot. Zavedeme kontrolní systém ve vašem podnikání, takže budete mít vždy přístup k informacím, které potřebujete pro včasné obchodní rozhodnutí.

Dočasný management

Najmout experty, zajistit úspěch Pokud ještě nemáte vhodné manažery pro období bezprostředně po koupi firmy, rádi vás spojíme s našimi partnery, kteří byli a jsou úspěšní jako externí manažeři.

Firemní plánování

Individuální vyhledávání, zmírňování rizik Pro firmy vstupující na trh snižujeme riziko již na počátku. Hledáme společnost, která vám bude vyhovovat. Spolupracujeme s vámi ve věcech financování. Na požádání vám pomůžeme s řízením společnosti po jejím nákupu.

Zaměstnanci

Péče o zaměstnance, zachování Know-How Pokud koupíte společnost, jsou zaměstnanci jedním z nejcennějších majetků. Důležité jsou témata jejich personálního rozvoje, přeřazování na jinou činnost, propouštění, nábor nebo outplacement. Téma lidských zdrojů zabere hodně času a bývá nezbytná i podpora externích HR-specialistů. Spolupracujeme s odborníky, kteří vás podpoří i v personálních otázkách.

Marketing

Posílení prodeje, získání zákazníků Při našich analýzách se často setkáváme s nedostatky v prodeji. Například je to závislost na jediném zákazníkovi. Rádi vás seznámíme s odborníky, kteří zavádějí moderní marketingové a prodejní nástroje a pomohou vám v získávání nových zákazníků.

Chcete pomoci s nákupem firmy?

V případě žádosti či dotazu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu nebo poptávkovém formuláři.

Poptávkový formulář

Kontaktní formulář

Vaši poptávku se nepovedlo odeslat. Opravte prosím chyby ve formuláři a zkuste to znovu.

Úspěšně odesláno

Děkujeme, budeme Vás kontaktovat co nejdříve to bude možné.